Informacje dla wycieczek


ZAPRASZAMY DO SANDOMIERZA

SEZON TURYSTYCZNY W BURSIE SZKOLNEJ W SANDOMIERZUBursa Szkolna posiada wolne miejsca w okresie wakacyjnym.

Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie.

Zapraszamy organizatorów kolonii, obozów, warsztatów.
ZAPRASZAMY NA GRILLA


Miejsce na ognisko, Grill ogrodowy, Zadaszone altany ze stołami i ławkami

Wszystko oświetlone Ponadto można zamówić: catering z uzgodnionym menu

Wszystkie szczegóły pod numerem telefonu 15 832 28 53
Oferujemy
Placówka nasza oferuje miejsca noclegowe dla wycieczek szkolnych i grup zorganizowanych dzieci, młodzieży i osób dorosłych w ciągu całego roku szkolnego oraz w okresie wakacji. Dysponujemy w ciągu roku szkolnego 60 miejscami noclegowymi w pokojach 2,3,4 osobowych z węzłem sanitarnym na piętrze obsługującym kilka sąsiednich pokoi ( układ typowy dla internatu szkolnego), oraz 50 miejscami w nowo wyremontowanych pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami wewnątrz pokoi.W okresie wakacji mogą być u Nas organizowane obozy i kolonie szkolne dla dzieci i młodzieży liczące ponad 150 osób.

Oferujemy posiłki na miejscu oraz organizację gastronomiczną: wigilii, spotkań opłatkowych i innych imprez okolicznościowych, a także możliwość samego wyżywienia dla grup turystycznych.Dysponujemy zapleczem gastronomicznym kuchnia i stołówka, oferujemy możliwość całodziennego wyżywienia lub przygotowanie wybranych posiłków w zależności od potrzeb.

Do dyspozycji gości w ramach pobytu jest świetlica z TV, dostęp do Internetu przewodowego i bezprzewodowego , miejsce na ognisko, bezpłatny parking dla autokarów. Szczegółowe warunki pobytu (ceny noclegów i wyżywienia) mogą być negocjowane i uzgadniane pod numerem telefonu 15 832 28 53 email: bursaszkolna1@idsl.pl

Zapraszamy !


Łazienki w nowo wyremontowanych pokojach
Trzyosobowe pokoje z łazienkami
Pokoje z łazienkami na korytarzach


Łazienka na korytarzu
Informacje dla organizatorów szkoleń


Dysponujemy salą szkoleniową na 30 osób z bezpośrednim dostępem do łazienki oraz możliwością zamówienia obiadu lub innego posiłku dla grupy w czasie szkolenia.

Istnieje możliwość negocjacji ceny.

Do dyspozycji jest duży bezpłatny parking i dogodna lokalizacja dla przybywających komunikacją samochodową np. PKS / Bursa Szkolna usytuowana jest bezpośrednio naprzeciwko dworca PKS w Sandomierzu.Zapraszamy !


Stołówka


Sala bankietowa


Widok z okna na parking dla autokarów przy budynku Bursy
/ poza sezonem chętne korzystają z niego nasi pracownicy /